wtorek, 28 stycznia 2014

Darmowe materiały do nauki języka angielskiego.

Strona ISEL to istne kompendium wiedzy o nauce angielskiego jest w niej naprawdę wiele ciekawych materiałów. Zaczynając od porad jak się uczyć języka skutecznie po materiały do nauki i wszystko za darmo.

Możemy sprawdzić swój poziom znajomości angielskiego, przez liczne testy, mamy do dyspozycji słownik frekwencyjny i frazeologiczny, gotowe fiszki do nauki słówek opisy czasów i listę czasowników nieregularnych.


Dodatkowo co najbardziej cenne mamy tam bazy do programów wspomagających naukę, czyli bazę do ANKI, Supermemo czy FullRecall oraz audycje w której lektorzy mówią bardzo powoli byśmy łatwiej zrozumieli podcasty.

Strona jest przejrzysta i zawiera skondensowaną wiedzę o angielskim jest świetną pomocą w nauce.

W internecie jest wiele stron, które za dużo gorzej podaną wiedzę, tylko że podaną w pięknym marketingowym opakowaniu pełną wodotrysków, każe sobie słono płacić. Nie bądź leszczem  korzystaj z tego co pasjonaci z róznych dziedzin wiedzy przekazują tobie za kompletne free. Nie przepłacaj.
Za nim kupisz jakiś dostęp do jakiegoś serwisu lub wykupisz jakiś kurs sprawdż najpierw czy tego samego nie dostaniesz, za zupełne darmo.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz